![Torrent: Assassin`n creed HD 3D [ENG] [176x208] [s60v2] [.system]](http://www.bitnova.info/timages/2008-07-26/2696f73875a62038a2b9039c3079d068f10b5f62-m.jpg) Kategoria: Gry
Dodał: chomiczekOKP
(26.07.2008 10:21)
Rozmiar: 4.61 MB
|
Assassin's Creed była w ubiegłym roku jedną z najbardziej oczekiwanych gier Gameloftu. Mogłoby się zdawać, że to nie może być nic oryginalnego – ot, prosta platformówka z grafiką 2D, trochę urozmaicona ciekawą (ale nie do przesady) fabułą. Mimo to gra wzbudziła sporo zainteresowania. I bynajmniej nie tylko ze względu na nazwę producenta, chociaż pewnie ta kwestia też miała spore znaczenie.
Akcja Assassin's Creed cofa nas do średniowiecza i epoki krucjat. Jest rok 1187, a muzułmańskie wojska Saladyna coraz śmielej atakują bronioną przez krzyżowców Jerozolimę. Chaos panujący na Bliskim Wschodzie dobrze służy anarchii, świetnie też czują się w nim płatni zabójcy – asasyni.
To właśnie jednym z nich jest główny bohater gry, Altair. Otrzymuje on swoje kolejne zadanie w ogniu walk związanych z trzecią krucjatą. I rusza do akcji. Warto przy tym zwrócić na uwagę na otoczenie, w jakim przychodzi Altairowi zmierzyć się swoimi przeciwnikami. Jak niemal zawsze Gameloft stanął na wysokości zadania i przygotował naprawdę dobrą i przyciągającą oko grafikę. Już samo wprowadzenie do gry daje przedsmak tego, co nasz czeka w trakcie rozgrywki, a przy okazji zaostrza apetyt. Na szczęście francuski producent umie ten lwi apetyt zaspokoić.
Gra testowana na N6630 i N70 i śmiga płynnie! Praktycznie niczym nie różni się od wersji na s60v3.
Wiecej info o grze tutaj:
http://forum.ncenter.pl/assassin-s-creed-3d-t6804.html
Gra wypakowana unmakesis'em. Plik system wystarczy podmienic na mmc i wszystko działa. Instrukcja jak to zrobic tutaj:
http://forum.ncenter.pl/instalacja-gier-programow-t76.html
|